KATILIM KOŞULLARI & GÖREVLER

Yeşilay Münazara Turnuvası Bölge Şampiyonaları Katılım Koşulları:
- Takımın iki üyesinin de T.C. Millî Eğitim Bakanlığına bağlı örgün eğitim veren bir lisede öğrenci olması.

- Takımın iki üyesinin de aynı okulda öğrenim görüyor olması.

- Takımın şampiyonalara katılım şartı için belirtilen görevleri eksiksiz yerine getirmesi ve buna dair çıktıların başvuru formuna eklemesi.

Bölge Şampiyonaları, her bölgeden 120 takım, her okuldan ise 3 takım katılımı sınırı konularak gerçekleştirilecektir. Şampiyona takım listesi oluşturulurken başvuru tarihi önceliği esas alınacaktır. Başvuru sahibi takımlara, belirttikleri telefon numarası ve e-posta adresi üzerinden başvurunun kabul edilip edilmediğine dair bilgilendirme yapılacaktır.

Şampiyonaya Başvurmak İçin Tamamlanması Gereken Görevler:
Şampiyona başvurunuzun geçerli olması için aşağıda belirttiğimiz görevleri takımın her iki yarışmacısının da gerçekleştirmiş olması gerekmektedir.

Zorunlu görevi tamamlamak tercihe bağlı değildir. 2 seçmeli görevden istediğiniz 1 tanesini seçip tamamlayarak, başvuru esnasında tamamladığınıza dair belge yüklemeniz gerekmektedir

- Zorunlu Görev: https://uzaktanegitim.yesilay.org.tr/ adresinde “yeni kullanıcı (personel, öğretmen ve öğrenci değilseniz)” kaydı seçeneğinden giriş yaptıktan sonra “Yeşilay Münazara” seçeneğini seçerek başvuruda belirteceğiniz aynı e-posta adresiyle kayıt oluşturup sizin için tanımlanmış 2 saatlik eğitimi tamamlamak.

*Desteğe ihtiyacınız olması durumunda uzaktanegitim@yesilay.org.tr adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

* Başvuru formuna bu görevi tamamladığınıza dair belge yüklemeniz gerekmektedir.

- Seçmeli Görev 1: İl veya ilçedeki Yeşilay şubesiyle temasa geçerek gönüllü başvurusunda bulunmak ve gönüllü oryantasyon eğitimi almak
* Başvuru formuna bu görevi tamamladığınıza dair belge/kanıt yüklemeniz gerekmektedir. Bu belge; varsa katılım belgesi fotoğrafı, yoksa oryantasyon eğitimi aldığınız süreçten fotoğraf olmalıdır.

- Seçmeli Görev 2: Yeşilay’ın @1920yesilay İnstagram hesabındaki herhangi bir çalışmasını, duyurusunu veya içeriğini sosyal medya hesabınızda paylaşmak (münazara turnuvası gönderisi, eğitim/webinar duyurusu vb.)

* Başvuru formuna bu görevi tamamladığınıza dair ekran görüntüsünü yüklemeniz gerekmektedir.